FacebookTwitter
0212550 30 97

Bireysel Temizlik Hizmetleri


Apartman ve Bina Temizliği

Güven Group, bina ve apartman temizliği konusunda hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir şirkettir. Uzmanlaşmanın geçerli olduğu çağımızda detayların önemli olduğuna inanan şirketimiz, bina ve apartman temizliği konusunda derinleşerek hizmet verdiği apartmanların güvenini kazanmış ve sektöre farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede aranılan bir marka olmuştur.

Başarıların verdiği güvenle, kurumsal yapısını her geçen büyüten Güven Group çalışmalarında sosyal sorumluluk projelerine de ekleyerek doğanın korunması ve geri dönüşüme kazandırılması konusunda da çalışmalar başlatmıştır.

Şirketimiz İstanbul?da bir ilki başlatarak, bina ve apartman temizliğinde görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak, bina ve apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Temizlik servisi, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacaktır.

Buharlı Ev Temizliği

Güven Group olarak; temizlik hizmetlerinde, buhar makinaları ve son teknoloji ürünü olan makinalar kullanılmaktadır. İnşaat ve tadilat yapılmış evlerde boya, kireç artıklarının çıkartılması ve dezenfekte edilmesi için yuksek derecede ısı ile temizlik yapılması gerekmektedir.

Neden Buharlı Temizlik ?

Deterjanlardan ziyade sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde; ev mitleri, polen, küf, kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip, hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler, ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.

Yüksek ısıdaki buhar gücünü kullanarak %100 temizlik, %100 hijyen sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Yüksek ısıdaki basınçlı buharla yüzey üzerinde oluşmuş bakteri, ajan, akar ve mikropları etkisiz hale getirip derinlemesine temizlik sağlamasının yanı sıra size zaman, enerji ve para tasarrufu sağlar. Güven Group buharlı ev temizlik teknolojisinde çok fazla su, deterjan ve temizlik maddesi sarfiyatını önler.

Çocuk Bakıcılığı Hizmeti

Çocuk Bakıcı Uzmanlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda bu işe gönül vermiş kendi alanında uzman deneyimli adayların arasından titizlikle seçilmiştir.Deneyimli Uzman Kadromuzla her yaşta çocuklarınıza Ev ortamında yatılı,gündüzlü 7 / 24 bakım yapabilecek şekilde hizmet vermekteyiz.


Ev Temizliği

Güven Group, villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villanızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

Ev temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. Güven Group sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

Ev temizliği için Güven Group'u tercih etmeniz durumunda kullanılacak kimyasal,makine vs. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Ev temizliğinde kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin fazladan bir ücret ya da herhangi bir temizlik ürünü almanıza gerek görülmez.

Temizlik elemanlarımız duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir.


İnşaat Sonrası Temizlik

Evinizde ya da işyerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız, penleriniz is ve kir içinde, etiket bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerikiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan Güven Group, siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir.

Daire veya iş yerinizin inşaat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iştir. Bugüne kadar; 2800 adet ev, 402 işyeri, 81 fabrika temizliği Güven Group ekip ve ekipmanları tarafından en ince detayları ile yapılmıştır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerimiz için müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu araştırmada, %97 tam memnuniyet ile buyük başarı sağlanmıştır. Sizlere de, bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.


Villa Temizliği (Aylık veya Yıllık Karı-Koca Yatılı Temizlik Elemanı)

Güven Group, villa ve köşklerin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız; tecrübeli temizlik personeli ile villarınızda, temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup, kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat etmekte olup, sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. Güven Group, sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Güven Group olarak, vermiş olduğu hizmetlerden biri olan villa temizliği, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere; sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir. İnşaat sonrası villa temizliği hizmeti veren ve inşaat sonrası villa temizlik hizmeti alabileceğiniz Güven Group olarak, siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı arzulamaktayız.


Yangın Sonrası Temizlik

Ev ya da işyerinizde bazen beklenmedik kazalar ve bunun sonucunda büyük hasarlar meydana gelebilmektedir. Hemen hepimizin korktuğu felaketlerden biri de yangındır. Maddi hasarların yanında manevi hasarlara sebep olan yangınların söndürülme işlemi yapıldıktan sonra ortamın temizlenilmesi ve mümkünse yeniden yaşam alanı haline gelmesi sağlanmalıdır.

Küçük hasarlı yangınlarda tekrar yaşam alnı elde etmek daha kolaydır. Yangın sonrası temizliği yangın sonrasında ilk olarak tamirat işleri ile başlar. Yangından sonra meydana gelen tahribatın izleri ilk olarak fazla hasar görmemiş kurtarılan eşyaların onarımı ile yapılmaktadır.

Genellikle yangından sonra temizlenmesi gereken ağır koku ve izlere sebep olan is izleridir. Bu izlerin giderilmesi ve is kokusunun eşyalardan yangın yerinden giderilmesi için profesyonel bir ekip ile temizleme işlemi yapılmalıdır.

Yangın temizliği sadece koku ve izleri temizlemek değil aynı zamanda kullanılabilecek eşyaları tekrar kullanıma dönüştürmektir. Böylece daha fazla maddi hasar önlenmiş olur.

Yangın sonrası temizliği firması ilk olarak sizlerin maddi olarak hasar gördüğünüz bir olaydan daha fazla hasar görmemenizi sağlamak olmalıdır.

Yangın sonrası ev, iş, fabrika, gibi yerlerinde tüm genel temizlik hizmetleri firmamız tarafından yapılır yanlız böyle bir konu ile karşılaşmamanız temennimizdir.

Güven Group olarak ; Yangın Su Baskını Gibi Temizliğe İhtiyaç Duyulan Durumlarda Profesyonel Ekibimiz. İşyeri, Fabrika, Ev, Villa, Ofis, Gibi Konutlarınızı Eski Haline Getirmek İçin Gerekli Yangın ve su baskını Temizliği Yapar. Yangın Artığı Atılması Su Boşaltılması Gibi İşlemleri Uygular,Ve Tekrar Yaşanılacak Ve Çalışılacak Hale Getirir.


Sel Su Baskını Sonrası Temizlik

Evinizde yada işyerinizde su tesisatı bozulması yada yağmur ve sel oluşumundan dolayı meydana gelen suların çekilmesi ev işyeri hijyeninin tekrardan sağlanması için bizler ile irtibata geçmeniz halinde günün her saatinde Güven Group ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere hizmet sunmaktanyız.


Hasta Bakıcılığı Hizmeti

Hasta Bakıcı ve Hemşirelerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda bu işe gönül vermiş kendi alanında uzman deneyimli adayların arasından titizlikle seçilmiştir.Deneyimli Uzman Kadromuzla Hastalarınıza Ev ortamında yatılı,gündüzlü 7 / 24 refakat edebilecek Referanslı Hasta bakıcılar, hemşireler temin etmekteyiz.