FacebookTwitter
0212550 30 97

Hakkımızda

Güven Group
bünyesinde yer alan şirketler şunlardır;

Güven Turizm Taş.Oto.İnş.Temz.Hiz.San.ve.Tic.Ltd.Şti
Güven Güvenli Temz.Hiz.Yön.Danş.İnş.Kuy.Taş.San.veTic.Ltd.Şti


İstanbul Bağcılar'da merkez ofisi bulunan firmamız; kurulduğu günden itibaren sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin takdirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen, konusunda profesyonel çözümler üreten, sizin temizlik firmanız olmayı hedefleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışını sunmayı ilke edinmiştir. Güven Group olarak önem verdiğimiz diğer bir konu ise makina parkımızın günün teknolojik gelişmelerine hakim olmasıdır. Bu nedenle makina parkı dönemler halinde yenilenerek o güne ait teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırmaktadır.

Güven Group olarak üzerinde durduğumuz diğer bir konu ise çalışan personellerimizdir. Buradaki hedeflerimiz kalifiye personelin ortaya çıkması ve verilen hizmetin en üst seviyede olmasını sağlamaktır. Bu amaçla dönemler halinde eğitim verilmektedir. Eleman sirkülasyonunu en az seviyede tutmayı başaran Güven Group verdiği hizmette kaliteyi ve profesyonelliği yaptığı temizlik işlerine yansıtmaktadır.

Bizler Güven Group olarak; müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.