FacebookTwitter
0212550 30 97

Kurumsal Temizlik HizmetleriDış Cephe Temizliği

Camların temizlik, bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanın demirbaşında bulunması gereken asansör kullanılarak, bu çok katlı camları, firmamızın deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda, 25 - 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları sayesinde camlar silinebilmektedir.

Her çeşit cam temizliği, tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği, bölme camların temizliği, cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği; deneyimli ve uzman personellerimiz tarafından yerinde incelenir. Camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.

Dış cephe temizlik ve cam temizliği, uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe cam temizliğinde, metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı, kendine munhasır olmalıdır.

Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği, cephelerin; yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açısından, dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK'lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri gerekmektedir.


Fabrika Temizliği

Güven Group, fabrika temizliği konusunda ülkemizin en deneyimli insan gücünü bünyesinde bulunduran endüstriyel temizlik hizmetleri şirketidir.

Temizlik işlerinin yapılacağı tesisin hizmet tasarımı uzmanlarca oluşturulmaktadır. Dünya standartları sistemi uzmanlarınca oluşturulmuş olan endüstriyel temizlik işleri; prosedürlerine uygun gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, tesisisiniz üretimine uygun hazırlanan tasarımlar, temizlik işlerinde maksimum hizmet almanızı sağlar.

Üretiminiz aksamadan sürerken, makinelerinizin ömrü kat kat artar, hijyen kurallarına uygun hizmet alırsınız. Hem siz rahat edersiniz, hem de tesisiniz pırıl pırıl olur.

Üretim tesisinizin arzu ettiğiniz şekilde temizlenmesi için Güven Group gerekli yatırımları yapmaktadır. Deneyimli personellerden size özel ekibi oluşturan yetkililerimiz, hizmette eksik gördükleri personelleri eğiterek tesisinizin kimliğine uygun iş üretme ve davranışları konularında eğitime tabi tutarlar. Yeterli düzeye gelen hizmet ekibi, teknolojik araç gereçlerle donatılarak en üst seviyede hizmet almanızı sağlarlar.Sizinle tam bir uyum içersinde hizmet veren ekip, kurumunuza artı değer katarlar.


Hastane Temizliği

Güven Group; hastane temizliği, hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz Güven Group; hastanelerde, sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Güven Group, insan sağlığına verdiği önemi siz değerli işletmecilerimizin müşterilerine sunduğu hizmette hijyenin sağlanması ve korunmasında, sistemleri organize eden dezenfeksiyon ve hijyen eğitimini, servis ve danışmanlık ile sunan güvenilir ve profesyonel bir iş arkadaşıdır.


Ofis ve Büro Temizliği

Güven Group olarak; ofis, büro temizliği konusunda daha kolay ve pratik çalışma saatleri ile calıştığınız mekanlarınızı sağlıklı hala getirmek bizim en büyük görevimizdir. Ofis, büro temizliği genellikle hafta sonları ve akşam yarı zamanlı hizmet vererek, size hiç bir şekilde rahatsızlık vermiyoruz.

Güven Group olarak, periyodik temizlik hizmeti verdiğimiz firmalarla uzun yıllar calışarak profesyonelliği uzun vadede elde tutan tek firma olduğumuzu düşünüyoruz. Ofis, büro temizliği insanların yaklaşık 6 - 7 saat geçirdikleri mekanlar olduğu için daha sıklıkla temizlenmesi gereken yerlerdir.

Ofis temizliğinde en çok önem verdiğimiz konu ise telefon cihazlarıdır. Telefon cihazları, insanların en çok kullandıkları araçlar olduğu için hijyenik bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bir diğeri ise masalardır. Masalar, insanların genellikle ellerinin temas ettiği eşyalardan bir tanesidir. Ofis, büro temizliği uzman ellerde yapılmadığı takdirde, sizi ne gibi sonuçlara getirdiğini biliyor musunuz? Dezenfektan kimyasallar kullanılması gereken cihazlardır. Sizce çalıştığınız firma bunu yapıyor mu merak ediyor musunuz?

Güven Group bu görevi başarı ile uzman calışanları ile sizleri sağlıklı mekanlar sunuyoruz.


Okul Temizliği

Güven Group, eğitim sektörünü anlıyor ve Türkiye'de yer alan birçok okulun tercih edilen temizlik şirketidir. Okulların, kolejlerin ve üniversitelerin gereksinimleri; ofisler ve perakende tesisleri gibi diğer tip binalara göre, günlük bazda daha fazla alanın kontrolü ve temizliği sebebiyle daha yoğundur. Ayrıca harici alanlarda çöp toplama ve grafiti (duvar yazıları) ve sakız temizleme gibi ek hizmetlere dair taleplerin yanı sıra; dönem dışı yaz temizlikleri de, vinil zeminlerin (marleylerin) cilalanması ve halıların şampuanlanmasını gerektirmektedir.

Aksamaların ve dikkat dağıtacak hususların olmadığı, pozitif bir eğitim ortamı yaratmak tüm ilk ve ortaokullar, kolejler ve üniversiteler için bir önceliktir. Initial, yüksek seviyede esnekliğe sahip, gelişmiş teknikleri ve uzmanlık bilgisi kullanan, bunların yanı sıra değeri maksimize eden bir çözüm geliştirmiştir.

Yüksek pencere, mutfak, tuvaletler ve bilgisayar odası temizliği gibi günlük kapıcılık hizmetlerinden uzmanlaşmış temizliğe dek temizlik profesyonellerinden oluşan eğitimli takımlarımız, ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun karşılamak üzere hazırdır.

Temizlik takımımız; kat hizmetleri temizlik görevinde, üniversite kantini, sınıflar, yatakhane ve tuvaletlerin temizliği vs. konu ne olursa olsun, kat hizmetleri temizlik görevlerinde çok iyi eğitilmiştir.


Otel Temizliği

İstanbul'da, Otel temizliği işlerinde son teknolojiye göre düzenlenmiş ekipman ve kimyasallarımız ile işi hızlı,hijyenik ve güvenli şekilde sonuçlandırırız. İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş ve proffsional personeliyle Mesta Temizlik sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Konaklama seçiminde, Müşterilerinize her zaman dikkat ettikleri ve en önemli etmen sorulduğunda çoğu müşteri size, temizliği ilk öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da üzerinde durulması gereken en önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz.


Firmamız otel temizliği ve house-keeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadırZemin Cilalama

Güven Group; mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır.

Zemin temizliği ve cilalama hizmetinde kullanılan iki ana grup vardır. Su bazlı cilalar şunları içerir: Metal çapraz bağlar, Stiren kopolimer, Film oluşturan yardımcılar, Cilalar, Reçine, Su, Parfüm

Solvent bazlı emülsiyonlar şunları içerir: Doğal wax, Sentetik wax, Solvent, Polietilen wax.

İlk işlem makinelerle yapılan kristalize bir cilalama yöntemidir. Bu sistemde zemin makinelerle iyice çözülür. Zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle yapılır. Kristalize yöntemiyle yapılan cilalama da zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlenmesi de kolaydır.

İkincisi elle yapılan bezli cilalamadır. Kristalize cilalamaya göre dayanıklılığı azdır. Her iki tip cilalamada da dayanıklılık zemin üzerindeki yoğunluğa bağlı olduğundan ne kadar sıklıkla cila yapmak gerektiği konusunda zaman vermek mümkün değildir.


Banka Temizliği

Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir.

Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur.Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.


Cami Temizliği

Cami temizliği yapıyoruz: çünkü neden camileri temizliğini yapmak insanların çok daha temiz bir ortamda ibadet edebilmelerini sağlaya bilmek için bu alanda işimizi ve sizlerin Allaha olan yakınlığınızdan dolayı işimizi en iyi şekilde sizlerin ve bizlerin huzuru için yapmaktayız
Allahın evi olan camilerimiz zaman içersinde istememekte hava şartları ve kullanıma bağlı olarak temizliğe ihtiyaç duymaktadır.
Bu sebeple siz değerli cemaatimizden sonrası ve tadilat sonrası Cami Temizlik hizmeti vermekteyiz gelen talep ve isteklerinizi en hızlı ve en etkili şekilde çözmekteyiz,


Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik şirketi olarak Fabrika, Üretim tesisleri, Depo alanları, İmalathane, Havalandırma ve mekanik tesisat hatları endüstriyel alanlarının genel temizlikleri, bakımı ve makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı’na hazırlanır çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır .


Mağaza Temizlik

Zincir ve butik mağazalarınızın show room temizliği, rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz. Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik personelleri istihdam etmekteyiz.


Fuar Stand Temizlik

İstanbul bölgesinde bulunan TÜYAP, CNR, YAPI FUARI, BİLİŞİM FUARI ve Organizasyon Firmaları’nın Düzenlediği Tüm Fuarlarda stand temizliği hizmeti vermektedir.

Fuar Temizliği ve Stand temizliği 2 aşamalı olarak gerçekleştirilmelidir.

1-Fuar ziyarete açılmadan önceki ilk gece standın genel temizlik hizmetleri A dan Z ye temizlenerek sabah fuar açılış saatine (09:00) hazır olmalıdır. Gece biten stand sabaha doğru havalandırma sisteminin devreye girmesi ile özellikle aşırı toza maruz kalması nedeni ile sabaha açılıştan önce son kez gözden geçirilip toz alınmalıdır.Gece genel olarak:zemin temizliği,tavan ve duvar temizliği,masa sandalye banko ve vitrin temizliği,cam temizliği hizmetleri detaylı şekilde yapılmalıdır.

2-Fuar açıldıktan sonra temizlik personeli temini ile de fuar süresince temizlik hizmetlerinin sağlıklı ve hijyenik yürütülmesine katkı sağlanmaktadır.

Fuar temizliğinde tüm ekip ve ekipmanlar Güven Group tarafından karşılanmaktadır.

Güven Group: Verdiği stand temizlik hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.