FacebookTwitter
0212550 30 97

Okul Servisi


Güven Group okul öğrenci taşımacılığı sistemi,  Deneyimli personel, konforlu araçlar ve yüksek teknoloji ile desteklenen maksimum düzeyde güvenlik ve memnuniyet esası göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve planlanmıştır. 
 
Okul öğrenci taşımacılığı hizmetimiz sayesinde Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler. Yolun kapalı olması, kazı çalışması yapılması, girilemeyen ve dönüşü olmayan sokaklar, park alanı ve olağanüstü haller istisnadır.
 
Okul öğrenci taşımacılığı için Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
 
Okul öğrenci taşımacılığı hizmeti verirken Tüm servis sürücülerimiz;

Sorumluluk sahibi
Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan
Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden
İş deneyimlerinin zirvesinde
Ticari Taşıt kullanma Belgeli En az 5 yıl ehliyetli
Kılık kıyafetine özen gösteren
Güler yüzlü kişilerdir.
 
Tüm Servis Araçlarımız;

Çocuklarımızın iniş binişlerinde güvenliği sağlamak için Hostes bulunan
Koltuklarda emniyet kemeri bulunan
Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan
İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan
Konforlu
Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan
Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan
 
Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan
araçlardır.
 
Güven Group okul öğrenci taşımacılığı yapan firmalar arasında gerek kurumsal idari yapısı, gerek kalitesi bakımından kendini kanıtlamıştır.
 
Firmamızın okul öğrenci taşımacılığı olarak En büyük referansı, taşıdığı öğrenciler ve onların velileridir. Okul öğrenci taşımacılık hizmetlerimiz için daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.